Psikoloji ve Pedagog Danışmanlık Hizmetleri
Hizmetlerimiz

Sizin için

İzmir başta olmak üzere Türkiye geneli psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan bu doğrultuda eğitimlerimiz ve hizmetlerimiz için gerekli hassasiyeti benimseyen dinamik yapılandırıcı bir ekibiz.

Piskolog & Aile Terapisi

Her evlilikte veya ailede sorunlar vardır en büyüğü de iletişimsizlik ve anlaşılmamaktır, bu vb. sorunlarınız için Aile Terapistlerimizle hemen görüşebilirsiniz.

Bireysel Psikoterapi

Panik atak, kaygı bozukluğu, hasta olma korkusu, çaresiz ve umutsuzsanız, okb. vb. bireysel sorunlarınız için farkındalık ve çözümler için tıklayın.

Çocuk Ergen Psikolojisi

Pedagoglarımızla, Çocuk ve ergenlerde kaygı, ayrılma, anksiyete, öfke patlamaları, kaka tutma, cinsel yönelim sorunları, Dikkat eksikliği vb. sorunlar için yanınızdayız.

Cinsel Terapi

Evliliğin sigortasıdır: cinsel hayat. Erken boşalma, cinsel isteksizlik, orgazm olamama, sertleşme ve cinsel uyumsuzluk sorunları kader değildir.

Emdr Terapisi

EMDR Terapisi ile unutamadığınız anıları, travmalarınızı, geçmişinizi silip yeniden yapılandırabilirsiniz. Tüm psikolojik sorunlar da çok etkili bir terapi yöntemidir.

Panik Atak Tereapisi

Her an bir şey olacak korkusu, kalp krizi geçireceğim, hastalık vb. şikayetlerinizden tamamen kurtulmak için uzmanlarımız ile terapiye başlayın.

Ofislerimiz;

 

BERGAMA:

Asklepion Restoran karşısı no:43

GAZİEMİR:

Gazi Mah. Sinema Sk. Atmaca İş hanı No:2

ALSANCAK: 

(Gül sok.) Kültür Mh. No:13/8 Lacosta mağ.üstü

Ege Pozitif Psikolojik Gelişim – SEO Hizmeti   Van Web Tasarım

 

Hemen Arayın