Psikoloji ve Pedagog Danışmanlık Hizmetleri

Uzm. K. Psikolog. Bayram Şimşek

Aile Danışmanı - Cinsel & Emdr Terapisti
Yetişkin Psikoterpisti; Lisans Eğitimi Ege Üniv. Tezli yüksek Lisansını Dokuz Eylül, Masterını İstanbul da Klinik psikoloji alanında yapmıştır. İzmir de 5 merkezin sahibi, Ruh sağlığı çalışanlarına supervizyon ve eğitmenlikte yapmaktadır.

Uzm. Psikolog Dila Isıtan

Çocuk Ergen Psikologu
16 yıldır sdece çocuk ergenlerle çalışan Dıla hanım; lisansını Ege Üniv. Yüksek L. İstanbul da tamamlamıştır. Çocuk ve ergenlerle Emdr, oyun, masal ve çözüm odaklı terapi uyguluyor

Psikolog Ecem Hazel Bütün

Emdr & Evlilik Terapisti
Yetişkin psikologu: 2 çocuk annesi psikologumuz, Lisans eğitimini psikoloji üzerine tamamladıktan sonra 9 yıldız aktif olarak psikoterapi yapmaktadır. EMDRTerapisi, Bilişsel davranışçı terapi, aile danışmanlığı vb. bir çok özel eğitim almıştır.

Psikolog Gökçe Sömekçi

Cinsel Terapist - Aile danışmanı
Yetişkin psikolojisi ve evlilik terapisi üzerine uzmanlaşmış olan Gökçe hanım Akdeniz Üniversitesinde lisansını tamamladıktan sonra 8 yıldır aktif olarak terapi yapmaktadır. Emdr Terapisi, cinsel terapi, dinamik psikoterapi vb. özel eğitimler almıştır.

Psikolog Büşra Tekelli

Yetişkin Psikoterapisti
Aslen İzmirli olan Psikolog Büşra Tekelli Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında tamamlamıştır. Psikoloji danışman Tekelli şuan Bergama ofisimizde hizmet vermektedir.

Pedagog Gamze Güder

Aile Danışmanı - Oyun Terapisti
Psikolojik Danışman Gamze Güder 1996 İzmir Aliağa doğumludur. Lise öğrenimini Aliağa Anadolu Lisesinde tamamlamış olup 2018 Uşak Üniversitesi psikolojik danışmanlık lisans mezunudur

Pedagog Ayşenur Akbulut

Uzman Çocuk Psikoloğu
Uzman Klinik Psikolog Ayşe Nur Akbulut 1992 İzmir doğumludur. Okan Üniversitesi psikoloji lisans, Esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisans mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.

Pedagog Beril Özsoy

Çocuk Ergen Uzmanı-Emdr terapisti
Merhaba ben Beril Özsoy, 1996 yılında İzmir’in Aliağa ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokulumu Namık Kemal İlköğretim okulunda tamamladım. Lise eğitimimi Alp Oğuz Anadolu Lisesi’nde bitirdim.

Uzm. Psikolojik Danışman Betül Sağlam

Yetişkin Psikoterapisti
Boğaziçi Üniversitesinde Psikolojik danışmanlık bölümünden derece ile mezun olmuştur. Yüksek Lisansını İstanbul Üniv. de tamamlamıştır. Onlarca eğitim bir çok seminer almıştır. Emdr, bilişsel terapi vb. bazılarıdır. Yetişkin Psikoterapisi üzerine çalışmaktadır.

Psikolog Hasan Arslan

Yetişkin psikoterapi
38 yaşında ki Hasan Arslan 2007 yılında Ege Üniversitesi psikoloji lisans programını derece ile bitirdikten sonra yine Ege Üniversitesinde uygulamalı klinik psikoloji yüksek lisansını "ebeveyn kabul ve reddi ile mizaç etkisi" üzerine tezini yazarak mezun olarak uzman klinik psikolog ünvanı nı almıştır.

Psikolog Mehmet Ali Kaynak

Yetişkin psikoterapi
28 Temmuz 1993 tarihinde Denizli’de doğdu. Bir aile geleneği olarak amcası ve ablasının izinden giderek, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 2016 yılında mezun oldu. Ardından yine aynı üniversite olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Bilimler Enstitüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı’ndan 2019 yılında ‘’Üniversite Öğrencilerinde Sosyal ve Duygusal Yalnızlığın Yordayıcıları Olarak Otomatik Düşünceler ve Duyguları Yönetme Becerilerinin Rolü’’ başlıklı yüksek lisans tezi ile uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
Call Now ButtonHemen Arayın