Psikoloji ve Pedagog Danışmanlık Hizmetleri

Uzm. K. Psikolog. Bayram Şimşek

Aile Danışmanı - Cinsel & Emdr Terapisti
Yetişkin Psikoterpisti; Lisans Eğitimi Ege Üniv. Tezli yüksek Lisansını Dokuz Eylül, Masterını İstanbul da Klinik psikoloji alanında yapmıştır. İzmir de 5 merkezin sahibi, Ruh sağlığı çalışanlarına supervizyon ve eğitmenlikte yapmaktadır.

Uzm. Psikolog Dila Isıtan

Çocuk Ergen Psikologu
16 yıldır sdece çocuk ergenlerle çalışan Dıla hanım; lisansını Ege Üniv. Yüksek L. İstanbul da tamamlamıştır. Çocuk ve ergenlerle Emdr, oyun, masal ve çözüm odaklı terapi uyguluyor

Pedagog Beril Özsoy

Çocuk Ergen Uzmanı-Emdr terapisti
Merhaba ben Beril Özsoy, 1996 yılında İzmir’in Aliağa ilçesinde doğdum. İlkokul ve ortaokulumu Namık Kemal İlköğretim okulunda tamamladım. Lise eğitimimi Alp Oğuz Anadolu Lisesi’nde bitirdim.

Psikolog Evşen Adıyavuz

Yetişkin psikoterapi
Hacettepe Üniversitesi 2004 psikoloji lisans mezunuyum. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimine devam etmekteyim. Aynı zamanda mesleki gelişimim için çeşitli eğitimlere ve seminerlere katıldım. Bu süre zarfında çeşitli özel eğitim merkezlerinde ve anaokulunda kurum psikoloğu ve müdürü olarak çalıştım. Şu anda Ege Pozitif Danışmanlık Merkezinde danışmanlık yapmaktayım. Lisans dönemi içerisinde yapılan stajlar: Malatya Devlet Hastanesi (Gönüllü Yaz Stajı, 2010) İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Psikiyatri servisi, 2013) Bakırköy Adliyesi (1 dönem lisans stajı, 2014) Uzm. Psikolog Cem Akdemir 2015 yılında, İstanbul Aydın Üniversitesi, Rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Yine aynı yıl içerisinde İstanbul Sevinç Koleji Rehberlik biriminde 1 ders yılı dönemi Formasyon stajını tamamladı.

Pedagog Batıkan Polat

Çocuk - Ergen
Psikolojik Danışman Batıkan Polat, İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Uzmanımız, 2022’den beri Ege Pozitif Psikoloji bünyesinde Bayraklı, Karşıyaka, Bergama ve Gaziemir bölgelerinde çocuklar, ergenler ve ailelerle çalışmaktadır. Ayrıca lisans eğitimi süresince çeşitli kurumlarda staj yapmış ve aldığı eğitimlerle mesleki gelişimine katkıda bulunmuştur. Türk PDR Derneğinin 464 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlayıp Aile Danışmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. Uzman Psikolojik Danışman olma yolunda şu anda Ege Üniversitesi’nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. Ayrıca, iki özel anaokulunda kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir, burada okul öncesi yaş grubu ve aileleriyle çalışmaktadır. Özellikle dikkat ve zeka testi uygulayıcısı olan uzmanımız, testlerin sonuçlarına göre danışanlarıyla yapılandırılmış seanslarını yürütmektedir. Aldığı bazı eğitimler şunlardır: Aile Danışmanlığı Eğitimi (Türk PDR Derneği) Oyun Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Moxo Dikkat Testi Eral-Nit 5-17 Zeka Testi Attentioner Dikkat Geliştirme Eğitimi EMDR Terapisi

Psikolog Ecem Hazel Soyalp

Psikolog
1989 doğumlu, Evli, iki çocuk annesi olan psikolog Ecem; 2012 yılından bu yana psikoterapi yapmaktadır. Yetişkin, çift ve emdr terapisi üzerine uzmanlaşmıştır.

Uzman Psikolog Cem Akdemir

Yetişkin psikoterapi
Uzm. Psikolog Cem Akdemir İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi aldığı süre zarfında çeşitli stajlar yaptı. Lisans dönemi içerisinde yapılan stajlar: Malatya Devlet Hastanesi (Gönüllü Yaz Stajı, 2010) İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Psikiyatri servisi, 2013) Bakırköy Adliyesi (1 dönem lisans stajı, 2014) Uzm. Psikolog Cem Akdemir 2015 yılında, İstanbul Aydın Üniversitesi, Rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Yine aynı yıl içerisinde İstanbul Sevinç Koleji Rehberlik biriminde 1 ders yılı dönemi Formasyon stajını tamamladı.

Pedagog ve Çocuk Psikoloğu Nilay Tufan

Çocuk Psikoloğu
Uzman Klinik Psikolog Nilay Tufan evli ve bir çocuk annesi olup 1992 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya geldi. Ebeveynlerinin meslekleri dolayısıyla öğrenim hayatını farklı şehirlerde tamamladı. Başkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2017 Yılında mezun oldu. Lisans stajlarını; İzmir Adalet Sarayı’nda Adli Psikologlar eşliğinde “İstismara Uğramış ve Suça Sürüklenen Çocuklarla” çalışarak ayrıca Dokuz Eylül Eğitim ve Araştırma Hastanesi Biyofizik Ana Bilim Dalı’nda bilimsel çalışmalara katılarak tamamladı.

Pedagog Gamze Güder

Aile Danışmanı - Oyun Terapisti
Psikolojik Danışman Gamze Güder 1996 İzmir Aliağa doğumludur. Lise öğrenimini Aliağa Anadolu Lisesinde tamamlamış olup 2018 Uşak Üniversitesi psikolojik danışmanlık lisans mezunudur

Pedagog Sude Kaplan

Pedagog
Psikolojik Danışman Sude Kaplan. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik anabilim dalından mezun oldum. Ardından Biruni Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimimi aldım. Çocuk ve ergenlerle çalışmaktayım. Ergenlerle bilişsel davranışçı terapi, oyun terapisi, çocuk resim analizi, objektif testler ve projektif testler, tercih ve kariyer danışmanlığı gibi eğitimlerle mesleki donanımıma katkıda bulundum. Çocuk ve ergenlerle çalışmalarımı sürdürmekteyim. Ayrıca her pazartesi yerel bir gazetede psikoloji alanıyla ilgili köşe yazarlığı yapmaktayım. Çocuk ve ergenlerle psikoterapi hizmetini Ege Pozitif Psikolojide Karşıyaka ve Alsancak şubelerinde vermeye devam etmekteyim.

Psikolojik Danışman Hakkı UZUN

Pedagog
Psikolojik danışman Hakkı Uzun 1992 doğumlu olup, İzmir de yetişkin psikoterapisi ve çiftler ile çalışmaktadır. Bu yazı da Hakkı Uzun seans ücreti, Hakkı Uzun danışan yorumları ve iletişim üzerine bilgi edineceksiniz. Eğer İzmir çocuk psikoloğu arıyorsanız bu alanda ki uzmanlarımız farklıdır.

Ege Pozitif Psikolojik Gelişim – SEO Hizmeti   Van Web Tasarım

 

Hemen Arayın