İzmir Pedagog ve İzmir Aile Terapisti - Psikolog ve Terapi
Hizmetlerimiz

Sizin için Hizmetlerimiz

İzmir başta olmak üzere Türkiye geneli psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan bu doğrultuda eğitimlerimiz ve hizmetlerimiz için gerekli hassasiyeti benimseyen dinamik yapılandırıcı bir ekibiz.

Evlilik ve Çift Terapisi

Her Evlilikte sorunlar vardır en büyüğü de iletişimsizlik ve anlaşılmamaktır, bu vb. sorunlarınız için Aile Terapistlerimizle görüşün.

Bireysel Psikoterapi

Panik atak, kaygı bozukluğu, hasta olma korkusu, çaresiz ve umutsuzsanız, okb. vb. bireysel sorunlarınız için farkındalık ve çözümler için tıklayın

Çocuk Ergen Psikolojisi ve Terapisi

Pedagoglarımızla, Çocuk ve ergenlerde kaygı, ayrılma, anksiyete, öfke patlamaları, kaka tutma, cinsel yönelim sorunları, Dikkat eksikliği, dehb, moxo testi, oyun terapisi vb. daha fazlası için:

Cinsel Terapi

Evliliğin sigortasıdır: cinsel hayat. Erken boşalma, cinsel isteksizlik, orgazm olamama, sertleşme ve cinsel uyumsuzluk sorunları kader değildir.

Emdr Terapisi

EMDR Terapisi ile unutamadığınız anıları, travmalarınızı, geçmişinizi silip yeniden yapılandırabilirsiniz. Tüm psikolojik sorunlar da çok etkili bir terapi yöntemidir.

Panik Atak Tereapisi

Her an bir şey olacak korkusu, kalp krizi geçireceğim, ya sevdiklerime bir şey olursa, ya yine olursa, gelmesin artık bıktım, nefes alamıyorum, yıllardır doktorlar, ilaçlar kullanıyorum geçmedi, daralıyorum, kalp krizi geçireceğim, delireceğim korkusu vb. şikayetlerinizden tamamen kurtulmak için hemen bizi arayın. Ege Pozitif Psikoloji yanınızda
Call Now ButtonHemen Arayın